FaberTec - Folie samoprzylepne

Faber Media Rzetelna Firma

Faber Media - Rzetelne Opinie

Faber Media - Facebook

Faber Media - YouTube

Dostawa

Przesyłki wysyłamy firmą kurierską na terenie Polski.

1. Gabaryt przesyłki zawierającej płyty cięte na wymiar lub profile, nie może przekraczać rozmiaru 2m x 4m. Płyty cięte na wymiar mają różne koszty dostawy w zależności od rozmiarów lub wagi przesyłki.

a) Koszt wysyłki płyt ciętych na wymiar o wymiarach nie przekraczających rozmiaru 150cm szerokości oraz 150cm długości oraz dla produktów nie posiadających wymiarów wynosi:

Przedpłata: 15 zł

Pobranie: 20 zł

UWAGA! Jeżeli zamówienie nie przekracza gabarytów wymienionych w punkcie 1 a) , to przy zamówieniach powyżej 200 zł wysyłka GRATIS !!!

b) Koszt wysyłki płyt ciętych na wymiar lub profili o wymiarach nie przekraczających rozmiaru 250cm długości oraz gdy suma szerokości oraz długości płyty/profilu nie przekracza 300cm wynosi:

Przedpłata: 25 zł

Pobranie: 30 zł

UWAGA! Przy zamówieniach których wartość przekracza 200zł naliczana jest opłata w kwocie w 10zł do płyty przekraczającej podstawowy wymiar! Wówczas koszt wysyłki nie zależnie od formy płatności wyniesie 10zł.

c) Koszt wysyłki płyt ciętych na wymiar lub profili o wymiarach przekraczających rozmiar 250cm długości lub gdy suma szerokości oraz długości płyty / profilu przekracza 300cm liczony jest w zależności od wagi. W takim przypadku płatności należy dokonać przelewem a koszty kształtują się w następujący sposób:

Waga paczki do 40kg koszt wynosi 350 zł

Waga paczki do 80kg koszt wynosi 700zł

Waga paczki do 120kg koszt wynosi 1000 zł

Waga paczki do 160kg koszt wynosi 1350zł

2. Rozmiar oraz waga przesyłki jak i ilość zamówionych sztuk nie ma znaczenia w przypadku płyt sprzedawanych w całości (płyty te sprzedawane są na sztuki i nie mogą być objęte usługą cięcia). Płyty całościowe są wysyłane firmą spedycyjną, a koszt wysyłki jest stały i wynosi 350 zł od jednej całej płyty.

W przypadku zamówień obejmujących zarówno płyty cięte na wymiar jak i płyty całościowe koszt wysyłki jest sumą kosztu liczonego dla płyty ciętej na wymiar oraz kosztu 350 od jednej całej płyty. dla płyt sprzedawanych w całości.

System samodzielnie nalicza prawidłowe koszty wysyłki dla poszczególnych zamówień.

Dostawa paczek realizowana jest przez kuriera w dni powszednie.

Dostawa z opcją "na sobotę" dostępna jest tylko dla płyt ciętych na wymiar zgodnych ze specyfikacją z punktu 1a oraz 1b. Opcja dostawa na sobotę jest podwójną opłatą kwoty podstawowej przy przedpłacie na konto bankowe i przy pobraniu, przed wybraniem tej opcji, konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z nami.

Wysyłamy również za granicę - jeżeli są Państwo zainteresowani tą opcją, prosimy o kontakt. Przesyłki zagraniczne są wyceniane osobno bez względu na wartość zakupów. Paczki wysyłamy zagranicę tylko po przedpłacie na nasze konto bankowe oraz po wcześniejszym uzgodnieniu.

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy Shoper.pl