FaberTec - Folie samoprzylepne

Faber Media Rzetelna Firma

Faber Media - Rzetelne Opinie

Faber Media - Facebook

Faber Media - YouTube

Dostawa

Przesyłki wysyłamy firmą kurierską na terenie Polski.

1. Gabaryt przesyłki zawierającej płyty cięte na wymiar lub profile, nie może przekraczać rozmiaru 2m x 4m. Płyty cięte na wymiar mają różne koszty dostawy w zależności od rozmiarów lub wagi przesyłki.

a) Koszt wysyłki płyt ciętych na wymiar o wymiarach nie przekraczających rozmiaru 150cm szerokości oraz 150cm długości oraz dla produktów nie posiadających wymiarów wynosi:

Przedpłata: 15 zł

Pobranie: 20 zł

UWAGA! Jeżeli zamówienie nie przekracza gabarytów wymienionych w punkcie 1 a) , to przy zamówieniach powyżej 200 zł wysyłka GRATIS !!!

b) Koszt wysyłki płyt ciętych na wymiar lub profili o wymiarach nie przekraczających rozmiaru 250cm długości oraz gdy suma szerokości oraz długości płyty/profilu nie przekracza 300cm wynosi:

Przedpłata: 25 zł

Pobranie: 30 zł

UWAGA! Przy zamówieniach których wartość przekracza 200zł naliczana jest opłata w kwocie w 10zł do płyty przekraczającej podstawowy wymiar! Wówczas koszt wysyłki nie zależnie od formy płatności wyniesie 10zł.

c) Koszt wysyłki płyt ciętych na wymiar lub profili o wymiarach przekraczających rozmiar 250cm długości lub gdy suma szerokości oraz długości płyty / profilu przekracza 300cm liczony jest w zależności od wagi. W takim przypadku płatności należy dokonać przelewem a koszty kształtują się w następujący sposób:

Waga paczki do 30 kg koszt wynosi 200 zl

Waga paczki do 60kg koszt wynosi 400 zł

Waga paczki do 120kg koszt wynosi 600zł

2. Rozmiar oraz waga przesyłki jak i ilość zamówionych sztuk nie ma znaczenia w przypadku płyt sprzedawanych w całości (płyty te sprzedawane są na sztuki i nie mogą być objęte usługą cięcia). Płyty całościowe są wysyłane firmą spedycyjną, a koszt wysyłki jest stały i wynosi 350 zł od jednej całej płyty.

W przypadku zamówień obejmujących zarówno płyty cięte na wymiar jak i płyty całościowe koszt wysyłki jest sumą kosztu liczonego dla płyty ciętej na wymiar oraz kosztu 350 od jednej całej płyty. dla płyt sprzedawanych w całości.

System samodzielnie nalicza prawidłowe koszty wysyłki dla poszczególnych zamówień.

Dostawa paczek realizowana jest przez kuriera w dni powszednie.

Dostawa z opcją "na sobotę" dostępna jest tylko dla płyt ciętych na wymiar zgodnych ze specyfikacją z punktu 1a oraz 1b. Opcja dostawa na sobotę jest podwójną opłatą kwoty podstawowej przy przedpłacie na konto bankowe i przy pobraniu, przed wybraniem tej opcji, konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z nami.

Wysyłamy również za granicę - jeżeli są Państwo zainteresowani tą opcją, prosimy o kontakt. Przesyłki zagraniczne są wyceniane osobno bez względu na wartość zakupów. Paczki wysyłamy zagranicę tylko po przedpłacie na nasze konto bankowe oraz po wcześniejszym uzgodnieniu.

Faber Media Sp. z o.o. K. Kolumba 59, 70-035 Szczecin NIP: 852-25-21-972, REGON: 320427943, Numer KRS: 0000286668
Kapitał zakładowy: 100 000,00 zł Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Sklep internetowy Shoper.pl